10.1 C
Pristina
Friday, December 1, 2023

Buy now

spot_img

Moti sot

Të enjten në Kosovë do të mbajë mot i vranët dhe me intervale të shkurta me diell.

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, në fushat termike nuk parashihet të ketë ndyshime, pasi që do të regjistrohen temperaturat e ditës paraprake, përveç minimaleve të cilat parashihen të jenë lehtësisht më të ulëta.

Minimalet 2 dhe 4 gradë Celsius, mdërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 11 dhe 14 gradë Celsiusm njofton IHMK-ja.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img