16.9 C
Pristina
Friday, March 31, 2023

Buy now

spot_img

Moti sot i vranët dhe i freskët

Sot do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe i freskët.

Temperaturat do të shënojnë ulje, por nuk parashihet të ketë minuse.

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperatura minimale do shënojë 0 gradë Celsius, ndërsa maksimalja e ditës do të arrijë në 9 gradë Celsius.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img