20.1 C
Pristina
Sunday, June 4, 2023

Buy now

spot_img

Moti sot, me diell dhe vranësira

Instituti Hidrometeorologjik ka njoftuar se për këtë të shtunë do të mbajë mot me diell dhe vranësira.

Këto vranësira do të jenë më të fokusuara rreth relievit malor.

Temperaturat minimale do të mbajnë nga 5-7 gradë, derisa maksimalet do të arrijnë në 19, në Prizren, Gjakovë, Kamenicë dhe Malishevë.

Mot i ngjashëm do të mbajë edhe të dielën.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img