11.5 C
Pristina
Thursday, September 28, 2023

Buy now

spot_img

Moti sot me diell dhe vranësira të shpërndara

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se sot, do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara.

Sipas IHK-së, temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 12-15 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 25-28 gradë Celsius.

Ndërkohë, do të fryjë erë e lehtë kryesisht nga drejtimi i juglindjes.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img