26.1 C
Pristina
Saturday, May 21, 2022

Buy now

spot_img

Muri që revolton mitrovicasit (Video)

I lartë dy metra dhe i një gjatësie prej më shumë se 20 metra, një mur betoni ka ndarë fizikisht qytetin e Mitrovicës.
I papritur dhe i papranueshëm për banorët shqiptarë të Mitrovicës, ai po shihet si akti që e finalizon ndarjen e qytetit dhe shtetit.
Fajin kryesor për këtë gjë ata ia lënë udhëheqësve kosovarë që nuk e ndaluan ndarjen atëherë kur kishin mundësi. /Tribuna Channel/

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,319FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles