3.1 C
Pristina
Saturday, December 4, 2021

Buy now

spot_img

Mustafa flet për demarkacionin pas konferencës së Komisionit

Kryeministri i vendit, Isa Mustafa në ora 15:00, do të marr pjesë në konferencën për medie të organizuar nga Komisioni Shtetëror për Shënjimin dhe Mirëmbajtjen e Kufirit Shtetëror.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,042FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles