22.7 C
Pristina
Wednesday, July 28, 2021

Buy now

spot_img

Mustafi kërkon transferimin te Arsenali

Shkodran Mustafi dëshiron t’i bashkohet skuadrës së Arsene Wengerit.
Ndeshja e fundit ndaj Liverpoolit ka treguar që Arsenali ka nevojë urgjente edhe për një qendërmbrojtës.
I fundit dhe i preferuari në listën e Topçinjve është mbrojtësi shqiptar, Shkodran Mustafi, i cili edhe vet dëshiron transferimin në Angli.
Sipas Sky Sports, qendërmbrojtësi i Valencias, Shkodran Mustafi është i prirur për t’u bashkuar me Arsenalin.
Reprezentuesi gjerman gjithashtu thuhet se rënë dakord për kushtet personale me Arsenalin, megjithatë pritet edhe akordi me klubin spanjoll.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,872FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles