20.7 C
Pristina
Saturday, May 28, 2022

Buy now

spot_img

Nait Hasani kërkon burgosjen e Arsim Bajramit dhe ministrave tjerë për testin e PISA’s

Kryetari i Komisonit Parlamentar për Arsim, Nait Hasani, në Info Magazine të Klan Kosovës ka thënë se një varg ministrash meritojnë të shkojnë në burg, përfshirë edhe ministrin Arsim Bajrami, pas dështimit të nxënësve kosovarë në PISA.
“Një numër ministrash meritojnë të shkojnë në burg. Këtu përfshihet edhe ministri i Arsimit, Arsim Bajrami. Edhe ai duhet të shkojë në burg pas këtyre rezultateve”.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,333FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles