20.7 C
Pristina
Saturday, May 28, 2022

Buy now

spot_img

Ndalet treni, a do ta vazhdojë udhëtimin?

Treni serb i cili është nisur për Mitrovicë tani është ndalur për shkak të kërcënimeve terroriste, shkruan Kurir.

Sipas informatave treni është ndalur dhe nuk dihet nëse do të vazhdojë udhëtimin ose do të kthehet në Beograd, transmeton lajmi.net.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,333FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles