11.3 C
Pristina
Friday, September 29, 2023

Buy now

spot_img

Ndërpritet ndeshja mes Rumanisë dhe Kosovës, futbollistët dardanë shkojnë në zhveshtore

Është ndërprerë për disa çaste dueli mes Përfaqësueses së Rumanisë dhe Kosovës.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img