4.7 C
Pristina
Thursday, December 7, 2023

Buy now

spot_img

Ndërpritet ndeshja mes Trepçës dhe Prishtinës

Është ndërprerë ndeshja derbi mes rivalëve të vjetër, Trepçës dhe Sigal Prishtinës, e vlefshme për javën e dytë në Superligën e Kosovës.

Deri të ndërprerja e ndeshjes erdhi pas një konfrontimi tifozëve vendasë dhe basketbollistit të Prishtinës, Nick Ward.

Pas kësaj, ekipi prishtinas është larguar drejt dhomës së zhveshjes.

Pastaj gjyqtari urdhëroi edhe ekipin mitrovicas që të lëshoi parketin.

Ndeshja është duke u zhvilluar në palestrën “Mintaori”.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img