10.1 C
Pristina
Friday, December 1, 2023

Buy now

spot_img

Ndërron jetë ish- Gjykatësi dhe avokati Muharrem Sadiku

Ka ndërruar jetë ish- Gjykatësi dhe avokati i mirënjohur Muharrem Sadiku.

Lajmin e dhimbshëm të vdekjes e kanë bërë të ditur familja e të ndjerit.

I ndjeri do të varroset sot me daten 13/11/2023 në ora 16:00, në varrezat e fshatit Gllamnik, komuna Podujevë.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img