1.7 C
Pristina
Friday, January 28, 2022

Buy now

spot_img

Ndërron jetë këngëtari Eduard Meraku

Pasditen e sotme ka ndërruar jetë hit-këngëtari i njohur pejan e kosovar Eduard Meraku, i njohur si Edi king.

I ndjeri ka ndërruar jetë në moshën 65 vjeçare, ndërsa mendohet të ketë pësuar sulm kardiak.

Lajmi për vdekjen e tij, konfirmohet nga miq dhe bashkëpunëtorë muzikor të të ndjerit. Edi King padyshim që do mbetet gjurmë e pashlyer në historinë muzikore.

‘RADIO 1’ dhe Portali ‘Njeshi’ shprehin ngushëllimet më të sinqerta për familjen, miqtë, komunitetin artistik dhe të gjithë ata që e njohën të ndjerin./Njeshi/

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,143FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles