22 C
Pristina
Thursday, June 1, 2023

Buy now

spot_img

Ndërtesa e Qeverisë ndriçohet me ngjyrat e flamurit LGBT

Ndërtesa e Qeverisë së Kosovës është ndriçuar për të shënuar ditën ndërkombëtare kundër homofobisë, bifobisë dhe transfobisë.

Këto janë pamjet të shpërndara nga Zyra e Kryeministrit Për Qeverisje të Mirë.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img