8.1 C
Pristina
Saturday, March 25, 2023

Buy now

spot_img

Ndodh në Superligën e Kosovës, kaloi portierin por nuk shënoi në portën e zbrazët

Një moment qesharak ka ndodhur ditën e djeshme në ndeshjen e Superligës së Kosovës mes Malishevës dhe Dritës.

Sulmuesi i Malishëvës, Sobowale, ka marrë vëmendjen në këtë ndeshje, pasi nuk ka arritur të shënoj në portën e zbrazët.

Ai ka arritur të kaloj edhe portierin e Drirtës, por që në fund gjuajti shumë dobët, dhe topi përfundoi jasht.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img