30.2 C
Pristina
Saturday, June 25, 2022

Buy now

spot_img

Në Prishtinë një e mitur detyrohet të marrë drogë nga një mashkull

Një e mitur femër është detyruar që të përdorë substanca narkotike nga një mashkull dhe më pas i është përkeqësuar gjendja shëndetësore.

“Viktima femër K/Shqiptare e mitur ka raportuar se i dyshuari mashkull K/Shqiptar e ka detyruar të përdor substancë të dyshuar narkotike dhe si pasojë e përdorimit, të njëjtës ju është keqësuar gjendja shëndetësore dhe është dërguar për tretman mjekësor”, thuhet në raportin policor.
I dyshuari, sipas raportit policor, është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit dërgohet në mbajtje. /GazetaExpress/.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,361FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles