0.8 C
Pristina
Thursday, November 30, 2023

Buy now

spot_img

Në takimin Lajçak – Petkoviq temë kryesore ishte hartimi i statutit të Asociacionit

Tashmë ka përfunduar takimi mes emisarit të BE-së për dialogun, Miroslav Lajçak, dhe kryenegociatorit të Serbisë, Petar Petkoviq.

Në takimin që zgjati më shumë se dy orë, tema kryesore ishte hartimi i statutit të Asociacionit të Komunave me Shumicë Serbe.

Tanjug shkruan se po ashtu paralelisht u mbajtën takime të veçanta të ekspertëve ku u diskutua për personat e pagjetur dhe energjinë.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img