17.7 C
Pristina
Tuesday, May 24, 2022

Buy now

spot_img

Nëse Lladrovci bëhet kryetar i Drenasit, kjo do të jetë ‘zonja e parë’ e këtij qyteti (Foto)

Shemsije Lladrovci është emri i bashkëshortes bukuroshe të kandidatit për kryetar të Drenasit, Ramiz Lladrovci.

Në disa fotografi të përmbledhura nga Gazetablic, shihet se sa elegante dhe e bukur është ajo.

Ndryshe Shemsija dhe Ramiz Lladrovci në bazë të fotografive që publikojnë së bashku, duket se kalojnë një jetë mjaftë të lumtur.
Në fotografinë më poshtë njihuni me ‘Zonjën e parë’ të qytetit të Drenasit./Gazetablic.com

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,327FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles