28.3 C
Pristina
Sunday, September 26, 2021

Buy now

spot_img

Nga Adnan Januzaj deri te Granit Xhaka: “Kosova me formacion të frikshëm” (Foto)

Një nga portalet të famshme angelze “Squawka” ka publikuar një shkrim tejet interesant për Kosovën.

Ata kanë parashikuar formacionin e Kosovës me yjet që luajnë për kombëtaren e Zvicrës atë të Belgjikës dhe Shqipërisë.

Sipas tyre, nëse këta lojtarë do të merrnin leje nga FIFA për ta përfaqësuar Kosovën, Përfaqësuesja kosovare do të bëhej një prej ekipeve më të rrezikshme në Evropë.

Për më shumë shikojeni formacionin e menduar nga “Squawka”.

Banka rezervë: Valon Berisha, Milot Rashica, Sinan Bytyqi, Amir Rrahmani, Alban Meha, Herolind Shala, Bersant Celina

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,956FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles