-5.4 C
Pristina
Monday, January 24, 2022

Buy now

spot_img

Nga ky vikend Premierliga kthehet në Digit Alb dhe IPKO

Digit Alb dhe IPKO do të transmetojnë ndeshjet e Premierligës për sezonin e ri, 2016/2017, shkruan gazeta Express.
Teleshikuesit e Digit Alb dhe IPKO do të kenë mundësin që nga kjo fundjavë të përcjellin ndeshjet e Premierligës.
Digit Alb dhe IPKO do të transmetojnë ndeshjet e kampionatit anglez për sezonin e ri, 2016/2017.
Duhet theksuar se ndeshjet e xhiros së parët të Premierligës nuk janë transferuar nga asnjë televizion shqiptarë

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,131FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles