11.3 C
Pristina
Friday, September 29, 2023

Buy now

spot_img

Ngacmoi një grua, dërgohet në mbajtje burri në Prizren

Një person është arrestuar dhe më pas është dërguar në mbajtje pasi dyshohet se ka ngacmuar një grua në Prizren.

“NGACMIM – Prizren  16.09.2023 – 21:10. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar nën dyshimin se ka ngacmuar viktimën femër kosovare. Lidhur me rastin, me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.”

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img