16.5 C
Pristina
Friday, May 27, 2022

Buy now

spot_img

Ngrihet Drini i Bardhë, një gjendje e tillë s’mbahet mend (VIDEO)

Drini i Bardhë ka ngrirë.

Madje shtresa e akullit këtu duket të jetë aq e trashë, sa nuk është thyer as kur dikush e provoi me mjete të forta.

Dhe pasi u siguruan se i mbanë, qytetarë të rrethit të Gjakovës, dolën lirshëm të ecin mbi këtë akull.

Dikush u përkujdes që edhe emrin e vet ta shkruaj këtu.

Vizitorët që këtyre ditëve ishin të shumtë, patën mundësi të shohin edhe diçka, që nuk duket në rrethana tjera.

Mirëpo me ngritjen e temperaturave, të premten akulli ka filluar të shkrijë nga pak.

 

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,333FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles