8.7 C
Pristina
Saturday, March 25, 2023

Buy now

spot_img

Nis takimi mes Konjufcës dhe Escobarit

Ka filluar takimi mes kryeparlamentarit Glauk Konjufcës dhe të dërguarit të posaçëm amerikan për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar.

Në këtë takim nuk do të ketë deklarim për media.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img