7.7 C
Pristina
Friday, December 3, 2021

Buy now

spot_img

Një aksident ka ndodhur në zonën e Matit, në afërsi të fshatit Lis.

Raportohet se aksidenti ka ndodhur mes një furgoni dhe një automjeti. Si pasojë e aksidentit kanë mbetur të plagosur 6 persona,  ku një është në gjendje të rëndë. Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit, policia ndodhet në vendngjarje.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,040FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles