17.1 C
Pristina
Saturday, September 18, 2021

Buy now

spot_img

Një veturë e dyshimtë me targa të Beogradit tek hoteli ”Grand”

Policia e Kosovës ka gjetur një veturë me targa të Beogradit, e cila ishte e braktisur afër Grandit, më saktësisht në Rrugën “Garibaldi”, e cila është duke qëndruar e ndezur për gati dy orë dhe gjendet në cilësinë e taksive.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë, Flora Ahmeti e cila ka shtuar se Policia po merret me rastin.

“Rreth orës 16:00 kemi marr informatën që një veturë me ngjyrë hiri dhe me targa BG është gjetur afër Grandit. Policia ka bllokuar rrugën dhe po merret me rastin”, ka thënë Flora Ahmeti për lajmi.net.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,940FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles