28.3 C
Pristina
Friday, May 27, 2022

Buy now

spot_img

Njeriu me lëkurën më të zgjatur në botë (Video)

Mund ta kapni lëkurën tuaj dhe ta zgjatni sa të doni, pa ndjerë dhimbje?

Garry Turner është njeriu i cili e ka aftësinë të ngrehë lëkurën e tij, deri në 15.8 cm, transmeton lajmi.net
Ai e ka sindromën e quajtur Ehlers-Danlos, e cila është një çrregullim i indeve që lidhin lëkurën, ligamentet dhe organet e brendshme.
Shikojeni videon e mëposhtme dhe mahnituni me aftësinë që e ka ky njeri, i cili e mban rekordin botëror të zgjatjes së lëkurës. /Lajmi.net

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,333FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles