28.3 C
Pristina
Friday, May 27, 2022

Buy now

spot_img

Njihuni me familjen e Bekim Jasharit, Hamëz Jashari i vogël është bërë burrë (Foto)

Bekim Jashari është djali i Hamëz Jasharit, vëllait të komandantit legjendar Adem Jasharit.

Ai tashmë ka krijuar një familje mjaft të gjerë, ka kater fëmijë, një vajzë dhe tre djem.
Djali i tij i madh mbanë emrin e gjyshit Hamëz ndërsa vajza mbanë emrin e Feridës dhe Djali i vogël Blerimi, shkruan GazetaBlic.
Në fotografitë më poshtë njiheni me familjen e tij, fëmijët dhe bashkëshorten.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,333FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles