17.7 C
Pristina
Thursday, September 29, 2022

Buy now

spot_img
Warning: Array to string conversion in /customers/a/0/4/prishtinapress.net/httpd.www/wp-includes/shortcodes.php on line 356
Array

Noizy-t i duket vetja ”luan”! (Foto)

Reperi shqiptar Noizy ka lënë të nënkuptohet se ka një fuqi prej luani.

Kështu të paktën thuhet në mbishkrimin e shoqëruar me një fotografi të tij teksa gjendet bashkë me një qen të racës hasky, njofton Klan Kosova.

Noizy teksa ka publikuar fotografin e tij në llogarinë e Instagram, ka kërkuar nga fansat që t’i tregojnë nëse ndonjëherë kanë parë bashkë një luan dhe një hasky.

Related Articles

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Latest Articles