20.8 C
Pristina
Sunday, June 4, 2023

Buy now

spot_img

Nolito i lumtur që refuzoi Barcelonën

Nolito mendon se ka marrë vendimin e duhur në karrierë pas transferimit te Manchester City

Sulmuesi spanjoll, Nolito, ishte duke u kërkuar nga shumë skuadra Evropiane në këtë afat kalimtar, në mesin e tyre edhe nga ish klubi i fëmijërisë, Barcelona.
Por, 29 vjeçari refuzoi katalunasit për t’iu bashkuar ekipit të Pep Guardiolës dhe thotë se ky ka qenë një vendim tejet i mirë.
“Po, është me të vërtetë një vendimin shumë i mirë. Fillimisht bisedova me agjentin dhe familjen time. Mendoj se ky ishte vendimi më i mirë në karrierën time. Më duhej të vija në Premierligë për të luajtur nën urdhëratë e Pep Guardiolës, ai më njeh shumë mirë”, deklaroi Nolito.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img