28.9 C
Pristina
Thursday, June 30, 2022

Buy now

spot_img

Nora është ndarë nga Roberti? (Foto)

Lidhje e tyre prej muajsh është ndër më të komentuarat në mediat rozë. Behët fjalë për këngëtaren Nora Istrefi dhe bashkëshortin e saj Robert Berisha.

Pas shumë muajsh aludime dhe komente për një krizë në jetën e tyre bashkëshortore, sërish rikthehet vëmendja nga dyshja se çfarë ndodh në martesën e tyre.
Dyshimet nëse janë apo nuk janë bashkë u janë shtuar edhe disa shenja që po vihen re, pavarësisht se këto zëra janë mohuar gjithmonë nga Roberti.
Deri tani Nora ka vendosur të mos japë ndonjë dekleratë ne media, duke e dhenë qëndrimin e saj si fillim në zhdukjen e fotove nga rrjetet sociale, më pas pushimet vetëm në Dhërmi, nga ku është fotografuar, dhe së fundi heqjen e unazës së martesës pak ditë më parë.

nora 1

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,372FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles