21.9 C
Pristina
Monday, May 29, 2023

Buy now

spot_img

Nuk ia doli dot të çojë Kiarën, Luizi i premton finalen Jorit

Teksa Jori kishte dalë sot me bikini buzë pishinës për të marrë rreze dielli, Luizi i premtoi diçka. Luizi i premtoi finalen modeles duke i thënë se do bëjë çmos.

Por Jori dyshoi mbi këtë, duke qenë se ditën e djeshme ai i ka thënë që ajo do të dalë. Luizi iu përgjigj se ishte më e rrezikuara dhe ndërkohë pranoi se ka ngelur me gojë hapur nga ajo.

“Unë do bëj çmos me t’çu ty në finale. Do merrem me ty këtë javë”, i tha Luizi Jorit.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img