30.2 C
Pristina
Saturday, June 25, 2022

Buy now

spot_img

Nuk ndalet kryeministri, ua dërgon edhe nga një ‘selam’ Palit dhe Rexhës

Kryeministri i Republikës, Isa Mustafa ka apeluar dy deputetët e opozitës, Rexhep Selimin e “Vetëvendosjes” dhe Pal Lekajn e AAK-së, që t’i tregojnë hektarët e humbur të Kosovës.
Ai ka ftuar ata që të pranojnë publikisht se i kanë mashtruar qytetarët lidhur me këtë cështje. Poashtu, Mustafa ka sugjeruar dy deputetët ta votojnë marrëveshjen e Kosovës me Malin e Zi, shkruan Indeksonline
Postimi i plotë:
Pali i AAK-së, Rexhepi i VV e disa të tjerë sot më cilësuan me fjalorin e origjinës së tyre, por asnjëri nuk pati guxim dhe gatishmëri të thotë ku janë hektarët për të cilët ia vunë flakën Kosovës.
Unë ju ftoj të dëshmoni për hektarët, ose të pranoni publikisht se keni mashtruar dhe të votoni demarkacionin.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,361FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles