0.2 C
Pristina
Friday, February 3, 2023

Buy now

spot_img

“O Zot mbroj qytetarët e vendit tim”, Leonora Jakupi me postim prekës pas vërshimeve

Reshjet e shumta të shiut kanë bërë që gjatë ditës së djeshme të ketë vërshime dhe përmbytje në disa komuna të Kosovës.

Ndërsa, zonat më të prekura nga vërshimet janë Klina, Skenderaj, Mitrovica, Istogu.

Në lidhje me katastrofën në Skenderaj. ka reaguar këngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Jakupi.

“O Zot mbroj qytetarët e vendit tim. Skenderaj”, ka shkruar ajo mbi një fotografi të përmbytjeve në këtë vend.

nora

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img