12.6 C
Pristina
Saturday, May 21, 2022

Buy now

spot_img

Obama takon djaloshin 6 vjeçar nga Shqipëria që i shkroi letër: Dukesh bukur me kostum, krenar për ty (Video)

Ju kujtohet Alex, djali 6 vjeçar shqiptar që i shkroi Presidentit Obama për ta pyetur si mund t’i ndihmonte fëmijët e moshës së tij në Siri.
Javën e kaluar Presidenti pati mundësinë që të takonte Alexin dhe familjen e tij në Shtëpinë e Bardhë. Shihni vizitën e tyre:
15140338_568381650036359_3063687712260227072_n by gazetaexpress-shqiperi

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,320FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles