0.7 C
Pristina
Friday, January 28, 2022

Buy now

spot_img

O’Connell: Cila është Kosova e vërtetë?

Ambasadori britanik në Kosovë, Ruairi O’Connell, në një postim të tijin ka përmendur dy versione të së vërtetës për Kosovës!
“Cila është Kosova e vërtetë?
Sukseset e Majlindës e të Duas? Apo nepotizmi, gazi lotsjellës dhe dhuna?

Unë e di cilën e preferoj”, ka shkruar ai në profilin e tij në Facebook./PrishtinaPress.eu

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,143FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles