28.9 C
Pristina
Thursday, June 30, 2022

Buy now

spot_img

‘Ok’ nga Sinan Vllasaliu

Një titull i pazakontë në projektin më të ri të Sinan Vllasaliut, por ai vjen me energjinë e njejtë.
 

‘Ok’ mban titullin kënga më e re e tij e cila sapo është publiuar dhe ka filluar menjëherë të dëgjohet, shkruan lajmi.net.

Kënga është bërë në orkestrim nga Granit Gashit dhe Nurteel në Massive Production, ndërsa pritet që të jetë një hit i verës duke pasur parasysh se njerëzit e duan atë dhe këngët e tij.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,372FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles