17.6 C
Pristina
Thursday, June 1, 2023

Buy now

spot_img

Olta: Luizi është mashtrues profesionst

E ftuar në emisionin “Më lër të flas”, Olta Gixhari ka bërë komente pë të gjithë banorët në Big Brother Vip.

Siç të gjithë mund të jeni kuriozë, për Luizin ajo tha se është mashtrues profesiontë, ndërsa për lojën e komplimentoi.

Për Dean tha se i pëlqen se është e ftohtë dhe dëshironte që ajo të ishte fituese.

Ndërsa për Efin iu kërkua t’i bëhej vetëm një koment pozitiv, ku tha se “është simpatike”

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img