16.9 C
Pristina
Friday, March 31, 2023

Buy now

spot_img

Pak orë nga finalja e madhe – Xhuli Nura premtoi 150 mijë euro për ‘shoqatën e grave’ dhe pushim falas për banorët nëse e fiton Big Brotherin

Meqenëse ka kaluar një kohë e gjatë që nga fillimi i spektaklit, Xhuli ishte ndër banorët e vetme që ka qenë gjatë gjithë kohës në formë, duke zhvilluar biseda të ndryshme e duke iu përshtatur situatave brenda.

Foto: Screenshot/Instagram

Xhuli ditë më parë po ashtu mori vëmendjen e të gjithëve me një deklaratë kur u pyet se çfarë do të bëjë me paratë nëse e fiton spektaklin.

Ajo ka vënë në dukje se 40 mijë do të shkojnë për finalistët, 150 mijë për shoqatën e grave dhe me 10 mijë të tjera do t’i çojë në pushime banorët.

 

Ky u konsiderua një gjest shumë i mirë nga të gjithë, e gjithashtu edhe nga konkurrentët që ishin prezentë.

Veç tjerash, Xhuli ka fituar popullaritet të madh jashtë si një grua e fortë dhe me synime të qarta. /Telegrafi/

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img