1.9 C
Pristina
Saturday, December 4, 2021

Buy now

spot_img

Pal Lekaj: Isa po niset prej fjalës së bashkëpunëtorëve të tij “svala quda ima 3 dana” (Video)

Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së, Pal Lekaj ka thënë se koalicioni nuk u ka votat ngase po t’i kishin votat qysh nesër marrëveshja për demarkacionin do të hynte në Kuvend.
Këto deklarata Lekaj i ka bërë në emisionin “Rrokum Roll”.
Ndërsa për polemikat që i ka pas me kryeministrin Isa Mustafa, ai ka thënë se i vjen keq që e ka përdorë atë fjalor, por sipas tij ka qenë i detyruar të veprojë ashtu.
Lekaj ka thënë se është detyruar të thotë “Zoti kryeministër e keni humbur orientimin dhe nuk jeni në kohë dhe hapësirë”.
Shikoni videon e plotë:
https://youtu.be/P6qP0TbqAc8

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,042FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles