1.7 C
Pristina
Friday, January 28, 2022

Buy now

spot_img

Pallaska: Shantazhi vetëvrasës i Qeverisë dhe opozitës

Qeveria e Kosovës dhe opozita e vendit po kërcënojnë aleatët strategjikë të vendit me shkatërrimin e Kosovës, ka vlerësuar analisti Dastid Pallaska.
“Sjelljet e qeverisë dhe opozitës ndaj aleatëve tanë strategjik në këto dy vitet e fundit më kujtojnë disa skena filmash ku fëmijë të lazdruar kërcënojnë prindërit se do t’i marrin jetën vetes”, ka shkruar Pallaska në llogarinë e tij në Facebook.
Postimi i plotë i Pallaskës:

“Sjelljet e qeverisë dhe opozitës ndaj aleatëve tanë strategjik në këto dy vitet e fundit më kujtojnë disa skena filmash ku fëmijë të lazdruar kërcënojnë prindërit se do t’i marrin jetën vetes.
Aktualisht, qeveria dhe opozita po kërcënojnë aleatët tanë me shkatërrimin e Kosovës.
Përderisa 17 vite më parë këta aleatë na e hoqën nga koka tytën e revoles së Millosheviçit, sot këta aleatë po detyrohen të na heqin nga koka tytën e revoles që i kemi drejtuar vetës.
Është koha që drejtimin e vendit ta marrin të rriturit” (sic), ka shkruar Pallaska.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,141FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles