10.1 C
Pristina
Friday, December 1, 2023

Buy now

spot_img

Pamje nga aksidenti tragjik në rrugën Kaçanik-Ferizaj, ku mbeti i vdekur një person

Një aksident i rënd trafiku raportohet të ketë ndodhur te varrezat e Kaçanikut.

Bëhet e ditur se në këtë aksident janë përfshirë tri vetura dhe kanë mbetur të lënduar 5 persona.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img