20.7 C
Pristina
Tuesday, August 3, 2021

Buy now

spot_img
Array

“Papuqet” e Rihannës përfundojnë në gjykatë (Foto)

Rihanna u bë pjesë e linjës së veshjeve Puma, për të cilën 29 vjeçarja stilon një koleksion më vetë.

Së fundmi, “FentyxPuma”, koleksioni i krijueses së “Diamonds”, është përballur në gjykatë me firmën “Forever 21”.

Sipas zëdhënësve të Puma-s, firma në fjalë ka kopjuar 3 lloje këpucësh dhe atletesh të krijuar nga Riri: “Creeper, Bow Slides dhe Fur Slide”.

Duke krahasuar modelet e dy kompanive mund të shihet qartë që veshjet kanë mjaft ngjashmëri mes tyre.

Puma dhe “FentyxPuma” kërkojnë një dëmshpërblim të majmë nga “Forever 21”, por shifra është mbajtur e fshehtë deri në momentin e gjykimit përfundimtar.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,882FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles