21.9 C
Pristina
Monday, May 29, 2023

Buy now

spot_img

Parashikimi i motit për sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar sot mban mot i vranët dhe më i freskët se ditët paraprake.

“Parashihen reshje të intensitetit të dobët”, njofton IHMK.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img