12.9 C
Pristina
Friday, September 29, 2023

Buy now

spot_img

Parfois prezanton linjën e re perfekte për këtë sezonë

Parfois brendi Portugez ka prezantuar koleksionin më të ri të çantave në Kosovë. 

Parfois lançon koleksionin e çantave për muajt në vijim, një përzgjedhje e çantave për t’u përdorur në udhëtime, në ditët e plazhit ose edhe për në zyrë. Është koha për të zgjedhur çantën e koleksionit “IT”.

Teksturat e këtyre çantave janë shumë të përshtatshme për përditshmërinë e çdo vajze. Çantat janë në dy pjesë kryesore: çanta maxi jute (thurur), me një formë të madhe dhe çanta mini jute(thurur), për të mbajtur vetëm gjërat thelbësore. Kjo metodë përdoret për të lehtësuar ndarjen e gjërave që mbani në çantë.

Në këtë koleksion bie në sy përdorimi i ngjyrës, me një model katror të cilën mund ta gjeni në ngjyra të ndryshme: në ngjyrë blu, jeshile, të verdhë dhe rozë, duke u kombinuar me modele të ndryshme në jute (thurur).

Një gardërobë verore nuk është e kompletuar pa disa pjesë, dhe lançimi i koleksionit të fundit ofron që veshjet dhe stilet endryshme të jenë të kompletuara kur të vendosni çantën “IT”.

Vendi për t’u inspiruar për dukje të ndryshme është Parfois me aksesorë dhe veshje të ndryshme që i ofron elegance dukjes suaj të përditshme. 

Eksploroni më shumë reth koleksioneve në dyqanet Parfois tek : Albi Mall – Kati 1 Prishtinë, Rruga Garibaldi Prishtinë, Galeria Mall – Kati 0 Prizren, Park Plazza Podujevë.

Inspirohuni për dukjet tuaja të përditshme duke ndjekur faqen @Parfosi_Kosova.(HyperLink : https://bit.ly/3AqbwNN)

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img