20.7 C
Pristina
Friday, May 27, 2022

Buy now

spot_img

Pas 23 ditëve i bie “pishmanit” që u transferua në Kinë, ja çfarë bën tani

Braziliani 25 vjeçar më 23 dhjetor la Chelsean për t’u transferuar në Kinë, te skuadra e Shanghai SIPG, për 70 milionë euro.

Por, Oscar duket se i ka rënë pishmanit vetëm 23 ditë pas transferimit në Kinë.

Ai thuhet t’iu ketë thënë disa miqve të tij se do të ishte i lumtur nëse rikthehet sërish në futbollin evropian.

Pakënaqësitë e tij janë vërejtur me të mbërritur në aeroport në Kinë, teksa ku fotografohej me tifozë dhe jepte nënshkrime.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,333FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles