-1.5 C
Pristina
Thursday, December 9, 2021

Buy now

spot_img

Për 24 orë, 92 aksidente dhe 1159 tiketa të shqiptuara

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 1159 tiketa trafiku për kundërvajtësit, ndërsa kanë ndodhur 92 aksidente.
Nga to, 1 ka qenë me fatalitet, 27  me të lënduar dhe 64 pa të lënduar, transmeton Indeksonline.
Gjatë kësaj kohe, policia ka bërë të ditur se ka arrestuar 22 persona dhe ka dërguar 16 në mbajtje.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,049FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles