21.9 C
Pristina
Monday, May 29, 2023

Buy now

spot_img

Për herë të parë hapet dyqani GANT në Albi Mall

Brendi i njohur botëror që u krijua në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, GANT, po hap dyqanin e parë në Albi Mall. 

I njohur për stilet moderne dhe shumë trendi, Gant është i pranishëm në 70 tregje botërore, në mëshumë se 4000 lokale duke u bërë kështu një ngabrendet me ndikimin më masiv në tregun e veshjeve. 

Me më shumë se 70 vjet histori në industrinë e modës, Gant është lider për veshje kualitative përgrupmosha të ndryshme, që tashmë ka arriturambicien e shndërrimit në brend të vërtetë të stilittë jetesës.

Të premten, më 14 Prill, nga ora 20:30, Gant hap dyqanin mbresëlënës dhe ekskluziv në Albi Mall për të gjithë adhuruesit e modës.

Ju presim në hapjen e madhe!

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img