15.3 C
Pristina
Friday, September 29, 2023

Buy now

spot_img

Përfundon bastisja në shtëpinë e mikut të Calit

Ka përfunduar bastisja e forcave të EULEX-it në shtëpinë e familjes së Behar Berishës.

Berisha ishte ushtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK) dhe mik i Salih Mustafës, ish-eprorit të UÇK-së të dënuar në Gjykatën Speciale në Hagë.

Hetuesit e Prokurorisë së Specializuar janë parë duke u larguar nga shtëpia e ish-ushtarit të UÇK-së.

Ende nuk dihet qëllimi i realizimit të këtij kontrolli me urdhër të Prokurorisë së Specializuar.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img