-1.5 C
Pristina
Thursday, December 9, 2021

Buy now

spot_img

Dogana e Kosovës pavarësohet nga mbikëqyrja e EULEX-i

Me rastin e përfundimit të mbikëqyrjes dhe monitorimit të Doganës nga ana e EULEX-it, sot do të zhvillohet një takim nga Drejtori i Përgjithshëm i Doganës dhe U.D. Shefit të EULEX-it në prani të zëvendës ambasadorit të SHBA-ve.
Takimi do të mbahet në ambientin e Drejtorisë së Doganës, duke filluar nga ora 11:00.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,049FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles