10.1 C
Pristina
Friday, December 1, 2023

Buy now

spot_img

Përplasje e fortë ndërmjet Bucit dhe Gani Gërmisë (VIDEO)

Dy banorët e Big Brother VIP Kosova, Buci dhe Gani Gërmia kanë pasur një përplasje.

Përplasja e tyre ka qenë në lidhje me lojën brenda shtëpisë.

“Ti e ke përdorë secilin banorë si karrem”, është shprehur Gani Gërmia, drejtuar Bucit.

 

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img